750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO İmkanı

Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi

ELMAYANAK KULLANIM VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1-TARAFLAR

İşbu sözleşme bir tarafta Yalı Mah. Küçükyalı Cad. Kuyu Sokak No.4/1 Maltepe/İstanbul adresinde faaliyet gösteren, ATT BASIM YAYIN REKL. ORG. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (bundan sonra kısaca “elmayanak” olarak anılacaktır)

ile

“Üye” veya “Ziyaretçi” olarak www.elmayanak.com alan adlı web sitesi veya mobil uygulama ya da elmayanak’a ait diğer platformları kullanan “Kullanıcı” arasında akdedilmiştir (Sözleşme içerisinde Kullanıcı terimi Ziyaretçi veya Üye ayrımı olmaksızın tüm kullanıcıları, Üye ise sadece kayıtlı olan kullanıcıları kapsayacak şekilde kullanılmıştır).

Sözleşmede ve Kullanıcı ya da Üye ayrı ayrı Taraf ve birlikte Taraflar olarak anılacaktır.

ATT BASIM YAYIN REKL. ORG. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., elmayanak markasını, elmayanak.com internet sitesini ve mobil uygulamalarını temsil etmektedir.

www.elmayanak.com alan adlı internet sitesi ile App Store, Google Play ve benzeri mobil uygulama mağazalarında sunulan mobil uygulamaları tek tek veya hep birlikte elmayanak.com olarak anılacaktır.

2-SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu sözleşme; elmayanak.com alan adlı internet sitesinde ve/veya App Store, Google Play ve benzeri mobil uygulama mağazalarındaki (bundan böyle bunların tamamı kısaca "elmayanak.com" olarak anılacaktır) tarafından sunulan mobil uygulamaları üzerinden kullanıcıya sunacağı ürün ve hizmetlerin hangi şartlarda sunulacağını belirler.

elmayanak.com kullanıcılarına ürün tedariki ve hizmet sağlayan bir elektronik ticaret servisidir. Bu hizmetler elmayanak.com alan adı üzerinde yayın yapan internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden sağlanmaktadır.

elmayanak.com’un kullanılması kullanıcı tarafından işbu üyelik sözleşmesinin okunduğunu ve kabul edildiğini gösterir. Bu nedenle işbu üyelik sözleşmesi elmayanak.com internet sitesi veya mobil uygulaması hizmetlerinden faydalanan tüm üyeler, kullanıcılar ve ziyaretçiler için bağlayıcıdır. Bu internet sitesini kullananlar, ister ziyaretçi ister üye olsunlar bu sözleşme hükümlerince hareket etmeyi taahhüt etmiş demektir. Sözleşme metninde geçen "kullanıcı" kelimesi, hem "üye"leri hem "ziyaretçi"leri içerir.

3-KULLANICI'NIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. Kullanıcı, işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamen anladığını ve sözleşmede belirtilen ve www.elmayanak.com internet sitesinde veya mobil uygulamalarında (her bir mobil uygulama, ilgili uygulama mağazası kuralları gereği istisnai olarak değişik hüküm ve koşullar içerebilir) yer alan tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğini ve onayladığını kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğini şimdiden beyan ve taahhüt etmektedir.

3.2. Kullanıcı, www.elmayanak.com internet sitesini ve mobil uygulamaları kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır. Kullanıcı, elmayanak tarafından sunulan hizmeti hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri veya sınai haklarına (telif, marka veya patent, vs.) tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca başkalarının elmayanak.com veya uygulamalar üzerinden verilen hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlerde bulunamaz. Kullanıcı, yukarıda belirtilen kısıtlamalara uymayı şimdiden kabul ve taahhüt eder.

3.3. Üye, www.elmayanak.com internet sitesine mobil uygulamalarına üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, elmayanak’ın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.4. Kullanıcı, elmayanak.com tarafından kendisine verilmiş olan ya da kendisinin belirlediği şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez. Kullanıcı'nın ve/veya Üye'nin işbu sözleşme ile sahip olduğu kullanım hakları sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve/veya şifrenin başka kişiler tarafından kullanılmasından üye sorumludur. Kullanıcı ve/veya Üye, elmayanak.com’a üye olurken belirlediği kullanıcı adı ve şifrenin güvenliğini sağlamanın kendi sorumluluğu altında olduğunu, gereken önlemleri almayı, diğer üyelerin üyelik hesaplarını, kullanıcı adlarını, şifrelerini kullanmamayı, verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı ve kendilerine ait şifreleri başkalarıyla paylaşmamayı, aksi halde bundan doğacak hukuki ve cezai sorumlukların kendisine ait olacağını; üye hesaplarının yetkisi olmayanlar tarafından kullanıldığını veya şifrelerinin başkalarının eline geçtiğini öğrendiklerinde bu durumu derhal elmayanak’a bildirmeyi; elmayanak.com’un üyelerin şifrelerinin, üyelik hesaplarının, kullanıcı adlarının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamayacağını kabul ve taahhüt eder.

3.5. Kullanıcı, elmayanak.com internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden verilen hizmetlerden faydalanan diğer kullanıcılarının yazılımlarına, kişisel verilerine, veya diğer bilgilerine izinsiz olarak ulaşmamayı ve/veya bunları kullanmamayı, üçüncü kişi ve kuruluşların kullanımına sunmamayı kabul eder.

3.6. Kullanıcı, kanunen yasak bilgiler içeren mesajlar, zincir posta, virüs, solucan vs. gibi zararlı yazılımlar ile üçüncü şahıslara zarar verebilecek başkaca her hangi bir içeriği dağıtmayacağını; diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek program ve/ya bilgiler göndermemeyi veya bir yöntem kullanmamayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.7. www.elmayanak.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen kullanıcıların kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin elmayanak ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Elmayanak’ın üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.8. Elmayanak, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Elmayanak’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.elmayanak.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

3.9. Elmayanak kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir. Kullanıcı bu telif haklarına aykırı hiçbir eylemde bulunamaz.

3.10. Elmayanak satışları stokları ile sınırlıdır. Elmayanak stoku bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir. Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka www.elmayanak.com stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.

3.11. www.elmayanak.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran elmayanak’a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla heyamola hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

3.12. Kullanıcı, elmayanak.com’u ve mobil uygulamalarını ticari tanıtım alanı olarak kullanamaz, bunlar aracılığıyla ürün veya hizmet tanıtımı ya da satışı yapma veya diğer kullanıcıları satış kanallarına yönlendirme girişiminde bulunamaz. Elmayanak.com, bu tür girişimlerini tespit ettiği üyelerin üyeliklerine son verme ve/veya sayfalarını yayından kaldırma hakkına sahiptir.

3.13. Üye, üyelikten ayrılmaları veya Üyeliğin elmayanak.com tarafından sonlandırılması durumunda elmayanak’tan herhangi bir hak talep edemez.

3.14. elmayanak, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.elmayanak.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

3.15. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden kullanıcı işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, elmayanak’ı bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, elmayanak’ın kullanıcıya karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır. Kullanıcı, bu ihlal nedeniyle;

Kendisinin bir zarara uğraması durumunda, bu zararı elmayanak’tan talep etme hakkı bulunmadığını, bu amaçla elmayanak’a herhangi bir dava veya talep yönlendirmeyeceğini,

İhlali nedeniyle üçüncü bir kişinin zarara uğraması durumunda bu zararı ilk talep anında ve derhal gidereceğini, gidermediği takdirde elmayanak’ın zararı ödediği tarihten itibaren tüm yasal faizleri ve diğer ferileri ile birlikte kendisine rücu edeceğini bildiğini,

İhlal nedeniyle elmayanak’ın adli veya idari para cezası ödemesine neden olduğu takdirde, fiili ödeme tarihinden itibaren tüm yasal faizleri ve diğer ferileri ile birlikte kendisine rücu edeceğini bildiğini,

İhlali nedeniyle elmayanak’ın doğrudan bir zarara uğraması durumunda, zararın oluştuğu tarihten itibaren ilgili zararı tüm yasal faiz ve ferileri ile birlikte ödeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder.

4- ELMAYANAK’IN YETKİLERİ

4.1. elmayanak.com her zaman için tek taraflı olarak kullanıcıya ve/veya üyeye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabileceği gibi herhangi bir sayfasındaki ya da hizmetindeki kullanıcı erişimini neden belirtmeksizin ve uyarmaksızın, erteleme, sınırlama ve yok etme hakkına sahiptir. Kullanıcı bu nedenle elmayanak.com’u herhangi bir ad altında sorumlu tutamaz. elmayanak.com, Üyelik bilgilerini eksik veya hatalı bildiren Üyeler ile işbu üyelik sözleşmesi ile elmayanak.com web sitesi ve mobil uygulamalarında açıklanan sair kullanım koşullarına aykırı davranan Üyelerin, hiçbir açıklama yapmaksızın üyeliklerini sonlandırma veya dondurma hakkına sahiptir. Ayrıca elmayanak.com, belirli zaman dilimi boyunca güncellenmediğini tespit ettiği üyelerin hesaplarını da hiçbir açıklama yapmaksızın sonlandırma veya dondurma hakkına sahiptir.

4.2. elmayanak.com, internet sitesi veya mobil uygulamalarından verdiği hizmetlerin kesintisiz veya hatasız olacağını ya da sitenin veya mobil uygulamaların içeriğinin kullanılmasıyla ya da siteye bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini garanti etmemektedir. elmayanak; elmayanak.com internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden sunduğu hizmet ile ilgili her türlü güvenlik önlemini almış olsa da, bilişim sistemlerinin doğası gereği, Kullanıcılar tarafından elmayanak.com veya mobil uygulamalarından yüklenen herhangi bir uygulama veya dosya ya da benzeri bir içerik nedeniyle kullanıcının sisteminin zarar görmeyeceğini garanti etmemektedir. elmayanak.com, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar, netice kabilinden doğan zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, elmayanak.com’un veya mobil uygulamaların kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz.

4.3. elmayanak.com, Kullanıcılardan gelen içeriği, e-postayı ya da sayfalarında bulunan herhangi bir iletiyi neden göstermeden reddetme, geciktirme, geç yayına alma, yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.

4.4. elmayanak’a ait mecralarda reklam ve tanıtım faaliyetleri yapma hakkı sadece elmayanak’a veya onun yetki verdiği üçüncü kişilere aittir.

4.5. elmayanak; elmayanak.com alan adı altındaki internet sitesinde, mobil uygulamalarda veya diğer mecralarda kendi markası olan ve/ya olmayan diğer sitelere link verebilir. elmayanak.com’un, link verdiği ya da tavsiye ettiği sitelerin, içerikleri zaman içerisinde değişebileceği de gözetildiğinde, dış sitelere verilen bağlantılar veya dış siteler ile ilgili yapılan tavsiyeler nedeniyle bu sitelere gerçekleşecek ziyaretlerde, kullanıcıların bilgi kullanımı, ilgili sitelerin gizlilik ilkeleri ve içeriğinden tamamen dış site sorumlu olup, elmayanak.com sorumlu değildir.

4.6. elmayanak.com’un içeriği 18 yaş altındaki çocuklar için uygun olmayabilir. elmayanak.com bilerek 18 yaş altındaki çocuklardan bilgi talep etmez. Eğer herhangi bir şekilde 18 yaşın altındaki bir kullanıcının elmayanak.com ile kişisel bilgi paylaştığını fark edersek, bu bilgileri elmayanak.com sistemlerinden sileriz. Eğer bir ebeveyn çocuğunun elmayanak.com Platformlarında kendi rızası olmadan kişisel bilgilerini paylaştığını fark eder ise bu kişisel bilgileri Bizimle iletişime geçerek silinmesini talep edebilir. Yasal nedenlerle oluşacak kayıtlar haricinde kayıtlar sistemlerden derhal silinir.

4.7. elmayanak.com teknik nedenlerden kaynaklanan fiyat, ürün ve her türlü güncelleme hatalarından sorumlu olmayıp, bu mecralarda ye alan, ilan edilen fiyatları güncelleyebilir, değiştirebilir.

5-GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ

elmayanak.com internet sitesi ve mobil uygulamalarını kullanmanız ve sadece kullanıcı olarak kalmanız veya üyeliğinizi tamamlayarak Üye olmanız halinde (“Üye”) aşağıdaki şart ve koşulları kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

İnternet sitemiz ve mobil uygulamalarımızda Kullanıcılara özel reklam, kampanya ve diğer faydaların sunulmaktadır. Bu nedenle gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kişiye özel sunduğumuz hizmetlerden ve avantajlardan faydalanabilirsiniz veya bilgilerinizin paylaşmasını istemediğiniz takdirde Platformlarımızı sınırlı özelliklerle kullanarak buna izin vermeyebilirsiniz.

Eğer sadece ziyaretçi olarak kalır ve sayfalarımızı üye olmadan ziyaret ederseniz, sizinle ilgili yasal zorunluluklar haricinde bir bilgi toplamayız.

Eğer, çerezlere (cookie) izin verirseniz (bu izinler sizin bilgisayarınızda/mobil cihazınızda kullandığınız tarayıcı programındaki ayarlarda sizin tarafınızdan yönetilebilmektedir) sizinle ilgili bazı ek bilgilere erişmemiz söz konusu olur.

Eğer, ayrıca bize Üye olursanız, Size eksiksiz şekilde hizmet sunmaya çalışabiliriz. Üye’liğinizi kayıt altına almak ve sizi diğer Üyelerden ayırmak adına; isim, soy isim, doğum tarihi, medeni durum, yaşanılan şehir ve semt, eğitim durumu, cinsiyet ve sizinle iletişim kurmak ve aldığınız ürünleri sizlere ulaştırmak için; telefon numarası, elektronik posta adresi, kargo adresi bilgileriniz veya üyesi olduğunuz sosyal medya platformu üzerinden sağlanan bilgileriniz tarafımızdan toplanabilir. Hizmetlerimiz kapsamında elektronik cihazlar üzerinden alınan konum verileri de işlenebilir.

Üye olmak için doldurduğunuz formda yer alan kişisel verileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek, marka işbirlikleriyle ilgili kampanya ve promosyon duyurularını iletmek, üçüncü kişilerin teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak, elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimlerde bulunmak, sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak, yeni içerikler hakkında bilgi vermek gibi amaçlar ile otomatik olan/olmayan yöntemler ile temini, devralınması, kaydedilmesi, depolanması, muhafazası, elde edilebilir hale getirilmesi, kullanılması, güncellenmesi, değiştirilmesi, birleştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, sınıflandırılması, açıklanması, paylaşımı, aktarılması, transferi ve sair suretler ile işlenecek olup işbu program dışında kalan hiçbir amaç için kullanılmayacaktır.

Üyeler, kişisel bilgilerin değişmesi hâlinde gerekli güncellemeleri kendileri yapabilir veya bu güncellemelerin yapılmasını talep edebilir. elmayanak.com, Üye ile SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, elektronik posta ve diğer elektronik iletiler ve diğer gönderim şekilleri ile iletişime geçebilir. İşbu Üye’lik dâhilinde kampanya, elektronik bülten ve sair yollar ile elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz hâlinde, dilediğiniz zaman bu onayınızı iletilerde yer alan yönlendirmeler doğrultusunda veya http://www. elmayanak.com/iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile elmayanak.com ile irtibata geçerek ayrılma isteğinizi ileterek listeden çıkabilirsiniz. elmayanak.com bu şekilde gönderim listesinden çıkışını sağlayacaktır.

Kişisel verileriniz, Üye’liğiniz kapsamında elektronik bülten gönderilmesi, reklam ve pazarlama faaliyetleri, şikayetlerinizin değerlendirilmesi ve Üye’liğinizin etkin bir şekilde işlemesi için elmayanak.com’un program ortakları, hizmet sağlayıcıları, tedarikçileri ile elmayanak iştiraklerine aktarılabilir. Üyeliğiniz kapsamında toplanan kişisel veriler, Üyeliğin Üye’nin kendisi veya elmayanak.com tarafından sonlandırılmasının ardından, ilgili mevzuat tarafından öngörülen süreler saklı kalmak kaydıyla Üye’nin talebi veya elmayanak.com tarafından re’sen silinir, yok edilir veya anonimleştirilir.

Üye, üyeliğini dilediği zaman sonlandırma hakkına haizdir. Üyelik, üçüncü kişilere devredilemez veya satılamaz.

elmayanak.com tarafından işlenen kişisel verileriniz 6698 sy. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun şekilde tarafımızca idari ve teknik her türlü güvenlik önlemi alınarak, yetkisiz erişime izin verilmeden güvenli şekilde saklanacaktır.

Üye’nin kişisel verileri üzerindeki diğer hakları ve kişisel verileri işleme ilke ve yöntemleri ile verilerle ilgili alınan idari ve teknik güvenlik önlemleri hakkındaki detaylı bilgilere www. elmayanak.com adresli internet sitemizde bulunan Aydınlatma Metni ile Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikamız’a inceleyebilirsiniz.

6- FESİH VE DEĞİŞİKLİKLER

elmayanak.com ve üye bu üyelik sözleşmesini dilediği zaman sona erdirebilir.

elmayanak.com bu üyelik sözleşmesinin koşullarında, www.elmayanak.com alan adlı internet sitesinin ve mobil uygulamalarının içeriğinde ya da sunduğu hizmetlerde dilediği zaman ve tek taraflı olarak değişiklik, ayarlama ve güncelleme yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler, ayarlamalar ve güncellemeler ilgili mecrada yayımlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. Kullanıcılar www.elmayanak.com alan adı altında yayın yapan internet sitesine ve mobil uygulamalarına her yeni girişlerinde veya ilgili mecrayı her kullanımlarında, güncellenmiş/değiştirilmiş/ayarlanmış maddeleri kabul etmiş sayılmaktadırlar.

Üye elmayanak.com tarafından işbu sözleşme hükümleri uyarınca verilecek hizmeti kullanmaya başladığı tarihten itibaren, sözleşmede belirtilen hak ve yükümlülüklere aykırı hareketleri ve/veya edim ve taahhütlerini yerine getirmemesi nedeniyle, elmayanak.com’un ve/veya üçüncü kişilerin uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanı derhal tazmin etmeyi ve dr.com.tr tarafından üyenin üyeliğinin iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebileceğini kabul ve taahhüt eder.

7-İHTİLAFLARIN HALLİ

İşbu sözleşme kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olup, bu kanunlara göre çözümlenecek ve İstanbul Anadolu Mahkemeleri görev ve yer olarak yetkili olacaktır.

8-TEBLİGAT ADRESLERİ

Üyenin elmayanak.com’a bildirdiği adres, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal tebligat adresi kabul edilir.

Üye, mevcut adreslerindeki değişiklikleri yazılı olarak elmayanak.com’a bildirmedikçe, eski adreslere yapılacak bildirimlerin geçerli olacağını ve kendisine yapılmış sayılacağını kabul eder.

İşbu sözleşme nedeniyle elmayanak.com’un üyenin sistemde kayıtlı e-posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim geçerli olup, e-postanın elmayanak.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir.

9-YÜRÜRLÜK

Üye, bu üyelik sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder. İşbu üyelik sözleşmesi üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı ve süresiz olarak yürürlüğe girmiştir. Sözleşme üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir ihtara gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4